جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 78586
  تاریخ انتشار : 22 تیر 1394 11:1
  تعداد بازدید : 515

  مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح:

  تولید فیلم کوتاه با عنوان «فرار از خدمت و مجازات های آن»

  مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح از تولید فیلم کوتاه با عنوان «فرار از خدمت و مجازات های آن» خبر داد و گفت: این فیلم به بررسی ارتکاب جرم فرار از خدمت و مجازات ها و تبعات ارتکاب این جرم در بین سربازان اختصاص دارد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، «سیداحمد موسوی» مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح از تولید فیلم کوتاه با عنوان «فرار از خدمت و مجازات های آن» خبر داد و گفت: این فیلم به بررسی ارتکاب جرم فرار از خدمت و مجازات ها و تبعات ارتکاب این جرم در بین سربازان اختصاص دارد. 

  وی تصریح کرد: این فیلم 30 دقیقه ای توسط سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی با نظارت و همکاری اداره روابط عمومی سازمان تهیه و تولید شده است. 

  موسوی درباره موضوع این فیلم کوتاه گفت: بخش هایی از این فیلم به تاریخچه و تعریف جرم فرار از خدمت و بخش دوم آن نیز به مجازات‎ها و تبعات ارتکاب این جرم در گفت و گو با کارشناسان و مجرمین اختصاص دارد. 

  مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان این که این فیلم با کمترین هزینه ساخته شده، اضافه کرد: یگان های نظامی و انتظامی به ویژه مرزبانی نیروی انتظامی در ساخت این فیلم همکاری بی شائبه ای داشتند. 

  وی گفت: نسخه ای از این فیلم برای تمامی استان ها ارسال شد تا زمینه پخش آن در مراکز آموزش نیروهای مسلح جهت آگاه سازی به عمل آید که تاکنون خوشبختانه با استقبال مواجه شده است. 

  موسوی تولید فیلم های کوتاه و داستانی در زمینه پیشگیری از وقوع جرم را از برنامه های دفتر ریاست و روابط عمومی در سال جاری عنوان کرد و افزود: پیشنهاد ساخت فیلم کوتاه درباره مواد مخدر و تبعات شیوع آن در بین جوانان و فیلمی درباره قتل در دست مطالعه و بررسی است که امیدواریم با تأمین اعتبارات مورد نیاز بتوانیم کار را به سرانجام برسانیم. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28593129
اکنون :
89