جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35693
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 12:59
  تعداد بازدید : 510

  شاید بهزاد نبوی به زندان برنگردد

  بهزاد نبوی، معاون شهید رجایی در دوره ی نخست وزیری و ناید رییس مجلس ششم که در پی حوادث انتخابات 88 در زندان به سر می برد، روز شنبه به مرخصی آمد.

  نبوی 71 ساله که از ناحیه ی ستون فقرات به شدت رنج می برد هر چند در این سالها چند بار به مرخصی درمانی آمده است، اما پزشکان معالج وی این مقدار را کافی ندانسته اند.

  سال گذشته در پی اجرای حکم حبس شش ماهه ی علی اکبر جوانفکر، مشاور رییس دولت وقت، وی در مرخصی درمانی به نسبت طولانی، چندین بار از استخر بسیار مجهز بیمارستان خصوصی آتیه ی تهران در منطقه ی شهرک قدس (غرب) استفاده می کرد، در حالی که نبوی از امکانی مشابه بی بهره بود. محمود احمدی نژاد در حمایت از جوانفکر از هر ابزاری استفاده می کرد از جمله پس از بازداشت او برای اولین بار پس از هفت سال و نیم گفت که می خواهد از زندان اوین بازدید کند، هر چند این اجازه را نیافت.

  با توجه به آزادی بخشی از محکومان پرونده های مشابه و قرار آزادی بخشی دیگر در عید غدیر خم، احتمال می رود که بهزاد نبوی نیز فعلا یا برای همیشه به زندان باز نگردد.

  بهزاد نبوی معاون نخست وزیر در امور اجرایی در دولت شهید محمد علی رجایی، آیت الله محمد رضا مهدوی کنی و میرحسین موسوی، همچنین وزیر صنایع سنگین در دولت موسوی، مسوول پشتیبانی ستاد فرماندهی کل قوا، نماینده و نایب رییس مجلس در دوره ی ششم مجلس شورای اسلامی بوده است.

   

  منبع خبر

  http://ensafnews.com/?n=1582


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28141109
اکنون :
106