جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35687
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 12:51
  تعداد بازدید : 459

  عزیزی‌فارسانی:

  برخورد جدی و قهری با آرایشگاه های متخلف زنانه ضروری است

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تأکید بر اینکه فقدان نظارت بر آرایشگاه ها بازی با سلامت و جان بانوان کشور است، گفت: متأسفانه دستگاه های نظارتی کنترل مناسبی بر فعالیت این گونه مراکز ندارند، که این موضوع موجب شده آرایشگاه زنانه به مکانی برای انجام امور غیر مربوط شود.

  برخورد جدی و قهری با آرایشگاه‌های متخلف زنانه ضروری استبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا عزیزی‌فارسانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با انتقاد از نبود نظارت بر فعالیت آرایشگاه‌های زنانه، گفت: متأسفانه دستگاه‌های نظارتی کنترل مناسبی بر فعالیت این‌گونه مراکز ندارند، که این موضوع موجب شده آرایشگاه زنانه به مکانی برای انجام امور غیر مربوط شود.
  نماینده مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فروش مواد مخدر صنعتی مانند شیشه در آرایشگاه‌های زنانه بسیار شیوع پیدا کرده است، افزود: متأسفانه بانوان فریب تبلیغات فراوان این افراد را می خورد و به سمت استعمال این مواد می‌روند. وی با اعلام اینکه اقدامات بهداشتی و درمانی مانند بوتاکس نتیجه‌ای جزء بیماری و آسیب به بدن افراد ندارد، تصریح کرد: اقدامات غیرقانونی آرایشگاه‌های زنانه سلامت مردم را به خطر انداخته است.
  نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه یکی از علل ضعف نظارت بر عملکرد آرایشگاه‌های بانوان، نبود نیروی انسانی کافی برای برخورد با تخلفات است، گفت: از طرف دیگر به‌علت رشد قارچ‌گونه آرایشگاه‌های زنانه، دستگاه‌های متولی قادر به برخورد و نظارت نیستند.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تأکید بر اینکه فقدان نظارت بر آرایشگاه‌ها بازی با سلامت و جان بانوان کشور است، گفت: به طور حتم دستگاه‌های مربوطه باید با مراکز متخلف برخورد جدی و قهری کنند.
  بر اساس آمارهای به دست آمده هم‌اکنون حدود 15 تا20 هزار آرایشگاه فاقد مجوز در تهران فعال بوده و تنها 900 آرایشگاه دارای مجوز فعالیت هستند./


  نظر شما



  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28118862
اکنون :
39