جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35685
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 12:38
  تعداد بازدید : 426

  حسین گروسی خبر داد:

  تشکیل کمیته های 4 گانه برای تحقیق و تفحص از 3 استانداری

  رئیس کمیته تحقیق و تفحص از استانداری تهران، با اشاره به تشکیل کمیته های تحقیق و تفحص از استانداری، فرمانداری، شهرداری و سازمان همیاری شهرداری ها، گفت: این کمیته تمام امور را به صورت زیر و جزئیات بررسی و نتایج را بعد از تکمیل در گزارشی به مجلس ارائه می کنند.

  تشکیل کمیته‌های 4 گانه برای تحقیق و تفحص از 3 استانداریبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین گروسی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در تشریح روند تحقیق و تفحص از استانداری تهران، فارس و آذربایجان غربی، گفت: این طرح بعد از تصویب در مجلس و صدور احکام مربوطه اعضای تحقیق و تفحص از سوی رئیس مجلس انتخاب شدند.
  نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ارسال نامه هیأت رئیسه مجلس به سه استانداری برای ارائه امکانات و مکان به کمیته‌های تحقیق و تفحص، افزود: این موضوع زمان بسیاری را صرف کرد، اما خوشبختانه روند تحقیق و تفحص از این استانداری‌ها بسیار مطلوب است.
  وی با با بیان اینکه رحمانی‌فضلی وزیر کشور از انجام تحقیق و تفحص از استانداری‌های تهران، فارس و آذربایجان غربی حمایت کرده است، تصریح کرد: انجام امور تحقیق و تفحص تمام تخلفات و رشوه گیری برخی افراد را به‌طور کامل شفاف می‌کند.
  گروسی با بیان اینکه با بیان اینکه از تاریخ صدور حکم تحقیق و تفحص، ۶ ماه فرصت برای انجام تحقیق وجود دارد و این زمان قابل تمدید است، یادآور شد: هم‌اکنون فرصت کافی برای بررسی تمام امور و جزئیات وجود دارد.
  وی ادامه داد :مطالعات در مورد مسائل مالی، حقوقی، استخدامی  واجرای مصوبات دولت از جمله محور های تحقیق و تفحص از استانداری تهران است.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از استانداری‌ تهران، با اشاره به تشکیل کمیته‌های تحقیق و تفحص از استانداری، فرمانداری، شهرداری و سازمان همیاری شهرداری‌ها، تصریح کرد:  این کمیته تمام امور را به‌صورت زیر و جزئیات بررسی و نتایج را بعد از تکمیل در گزارشی به مجلس ارائه می کنند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28119033
اکنون :
95