جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35589
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 9:57
  تعداد بازدید : 415

  نوری:

  مجلس در حال پیگیری ادعای مطرح درباره واردات گوشت های آلوده به رادیو اکتیو است

  عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون درحال پیگیری ادعای مطرح شده درباره واردات گوشت های آلوده به رادیو اکتیو است.

  مجلس در حال پیگیری ادعای مطرح درباره واردات گوشت‌های آلوده به رادیو اکتیو استبه گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه هفته گذشته کمیسیون کشاورزی خانه ملت گفت: در آن جلسه ادعاهایی درباره واردات گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو از کشور اوکراین مطرح شد.

  وی با بیان اینکه کمیسیون کشاورزی خانه ملت پس از طرح این مسئله به صورت جدی و قاطعانه پیگیر ماجرا بوده است، تصریح کرد: ممکن است این موضوع در حد شایعه باشد اما کمیسیون با پیگیری جدی این موضوع صحت و سقم آن را بررسی خواهد کرد.
  عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر واردات گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو صحت داشته باشد بایستی با وارد کنندگان برخورد جدی صورت گیرد و در صورت عدم صحت این موضوع باید با شایعه‌پراکنان برخورد شود.
  نوری در همین زمینه خاطرنشان کرد: اکنون کمیسیون پیگیر این موضوع است تا مشخص شود این موضوع صحت داشته یا نه و این گوشت‌ها از چه مبادی و توسط چه کسانی وارد کشور می‌شود.
   
  به گزارش فارس؛وی مجدداً بر لزوم برخورد قاطعانه و جدی با واردکنندگان گوشت‌های آلوده به رادیواکتیو تأکید کرد و در عین حال گفت:‌ دامپزشکی کشور نظارت مطلوبی بر واردات گوشت به کشور دارد اما در هر صورت کمیسیون این بحث را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28157336
اکنون :
164