جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35581
  تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 16:1
  تعداد بازدید : 241

  برخورد، راه مناسبی در مقابل اعتراضات صنفی کارگران نیست

  «وزیر کشور در پاسخ به سئوالی پیرامون نحوه رفتار دولت با كارگران معترض گفت: قطعا باید سخنان معترضان صنفی در همه اقشار شنیده شود و در خصوص كارگران نیز عمده مشكلات مرتبط با مشكلات صنایع است كه در همین راستا دولت سیاستهای جدید خود را برای حل برخی مشكلات در كوتاه مدت تهیه و ابلاغ كرده است»

  وزیر کشور با تأکید بر اینکه «برخورد راه مناسبی با تجمعات کارگری نیست» گفت: حرفهای معترضین در تجمعات كارگری در کنار سخنان صاحبان صنایع باید شنیده شود.

  «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور که در حاشیه مراسم معارفه استاندار جدید استان مرکزی با خبرنگار ایلنا گفتگو می‌کرد، در واکنش به تجمع کارگران کارخانه «واگن پارس» در مقابل استانداری گفت: استانداری با نماینده معترضین وارد مذاکره خواهد شد.

  وزیر کشور در پاسخ به سئوالی پیرامون نحوه رفتار دولت با كارگران معترض گفت: قطعا باید سخنان معترضان صنفی در همه اقشار شنیده شود و در خصوص كارگران نیز عمده مشكلات مرتبط با مشكلات صنایع است كه در همین راستا دولت سیاستهای جدید خود را برای حل برخی مشكلات در كوتاه مدت تهیه و ابلاغ كرده است كه با پیگیریهای انجام شده امیدواریم برخی از مشكلات مرتفع شوند.

  وی سپس افزود: حرفهای معترضین در تجمعات كارگری باید شنیده شود، همانطور که سخنان صاحبان صنایع نیز باید شنیده شود و دولت در این خصوص پس از شنیداداعاهای طرفین، تصمیمات متناسب با شرایط را اتخاذ کند. 

  گفتنی است همزمان با حضور وزیر كشور در اراك، جمعی از كارگران واگن پارس دست به تحصن زده بودند كه وزیر كشور در این خصوص نیز خواستار مذاكره استانداری با نماینده معترضان شد.

   

  به نقل از:

  www.ilna.ir

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28141109
اکنون :
85