جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 217026
  تاریخ انتشار : 21 مرداد 1396 9:31
  تعداد بازدید : 501

  قوانین

  قوانین منتشره از تاریخ 1396/05/01 لغایت 1396/05/10

  قوانین منتشره از تاریخ

  1396/05/01 لغایت 1396/05/10

  قوانین

  قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۱۳۹۵ کل کشور         

   
  قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۱۳۹۵ کل کشور

  منتشره در روزنامه رسمی شماره 21082-07/05/1396

  شماره 285/34411-۱۳۹۶/۴/۳۱

  حجةالاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی

  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

  در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۱۳۹۵ کل کشور که با عنوان طرح دوفوریتی تغییر مهلت جذب اعتبارات پروژه (طرح)های عمرانی سال ۱۳۹۵ کل کشور به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۲۷ و تأیید شورای محترم نگهبان، به پیوست ابلاغ می گردد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

   

  شماره ۵۲۷۴۳-۱۳۹۶/۵/۳

  سازمان برنامه و بودجه کشور

  در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست «قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۱۳۹۵ کل کشور» که در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ بیست و هفتم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و شش مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۸ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره 285/34411 مورخ ۱۳۹۶/۴/۳۱ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، به پیوست جهت اجرا ابلاغ می گردد.

  رئیس جمهور ـ حسن روحانی

   

  قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی  سال ۱۳۹۵ کل کشور

  ماده واحده ـ

  الف ـ مهلت تعهد و پرداخت اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور اعم از وجوه نقد و اوراق بهادار (اسناد خزانه ، اوراق مشارکت و سایر اسناد مالی اسلامی) تا پایان شهریورماه ۱۳۹۶ تمدید می گردد. مانده وجوه مصرف نشده اعتبارات فوق الذکر حداکثر تا دهم مهرماه ۱۳۹۶ به خزانه داری کل کشور واریز می شود. مهلت ارسال صورت حساب دریافت و پرداخت نهایی نیز تا پایان مهرماه ۱۳۹۶ تعیین می شود.

  ب ـ استفاده از اوراق اسناد خزانه اسلامی در کلیه مصارف مربوط به طرح ها و پروژه های مربوطه از جمله تملک اراضی بلامانع است.

  پ ـ اعتبارات طرح های تملک دارایی های سرمایه ای و مالی موضوع این قانون از شمول حکم ماده واحده قانون اصلاح مواد (۶۳) و (۶۴) قانون محاسبات عمومی کشور مصوب ۱۳۷۹/۱۲/۱۵ و اصلاحیه ۱۳۹۳/۱۲/۴ آن در مورد مهلت مقرر برای هزینه کرد اعتبارات عمرانی و ارسال صورتحساب دریافت و پرداخت نهائی مستثنا است.

  قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ بیستم و هفتم تیرماه یکهزار و سیصد و نود و شش مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۸ به تأیید شورای نگهبان رسید.

  رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی


   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28141109
اکنون :
106