جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184730
  تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395 14:35
  تعداد بازدید : 410

  رئیس دادگستری زرند خبرداد

  تخصیص شعبه ویژه جهت رسیدگی به پرونده های حفظ حقوق بیت المال

  جعفری گفت: شعبه ویژه ای جهت رسیدگی به جرایم مرتبط با حفظ حقوق بیت المال در دادگستری شهرستان زرند تخصیص یافته است.


  به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، مهدی جعفری رئیس دادگستری شهرستان زرند در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان زرند از تشکیل پرونده رسیدگی به خسارت وارده 140 میلیارد ریالی به منابع طبیعی توسط یکی از معادن شهرستان زرند خبر داد وافزود: این پرونده در پی تجاوز و تخریب اراضی ملی توسط یکی ازشرکت های وابسته به معادن در زرند تشکیل شده است.

  رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان زرند گفت: یکی از اهداف مهم این شورا، حفاظت از منابع طبیعی و جلوگیری از تجاوز به اراضی ملی و برخورد با تعدی کنندگان به حقوق بیت المال است .

  جعفری با بیان اینکه تقویت واحدهای حقوقی ادارات درتسریع رسیدگی به پرونده ها و اجرای احکام موثر است،بیان کرد: بایستی واحدهای حقوقی ادارات تقویت شوند تا ادارات بتوانند به نحو شایسته ای از حقوق بیت المال و اراضی ملی ودولتی دفاع کنند.

  وی افزود: تغییر کاربری اراضی جهاد کشاورزی و نحوه اجرای طرح جامع شهری از جمله امور مهمی است که بسترتصرفات غیر قانونی خواهد شد و باید مورد توجه جدی قرار گیرد .

  این مقام قضایی سازماندهی وضعیت منابع آبی شهرستان را یکی از اولیت های مهم این شورا اعلام کرد وگفت:دستگاه قضائی با متجاوزین حرفه ای و ذی نفوذ در برداشت های غیر مجاز منابع آب برخورد قانونی خواهد کرد.

  رئیس دادگستری شهرستان زرند تاکید کرد: برخورد قاطع سیستم قضایی شهرستان زرند در ماه های اخیر با حیف و میل کنندگان اموال عمومی نشانگر عزم راسخ و اراده قوی دستگاه قضایی شهرستان در برخورد با تعدی کنندگان حقوق عمومی است .
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28593129
اکنون :
94