جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 184617
  تاریخ انتشار : 27 خرداد 1395 12:0
  تعداد بازدید : 508

  حضور ارزیابان فرهنگی قوه قضائیه در دادگستری کرمانشاه

  ارزیابان فرهنگی قوه قضائیه به سرپرستی حجت الاسلام فاطمی راد و محمدی معاون مدیرکل برنامه ریزی معاونت فرهنگی قوه قضائیه طی دو روز حضور در دادگستری استان کرمانشاه، فعالیت های فرهنگی این دادگستری در سال 94 را بررسی و ارزیابی کردند.

  به گزارش  خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمانشاه، ارزیابان فرهنگی قوه قضائیه به سرپرستی حجت الاسلام فاطمی راد و محمدی معاون مدیرکل برنامه ریزی معاونت فرهنگی قوه قضائیه طی دو روز حضور در دادگستری استان کرمانشاه، فعالیت های فرهنگی این دادگستری در سال 94 را بررسی و ارزیابی کردند.

  در اولین روز حضور ارزیابان جلسه افتتاحیه با حضور معاون فرهنگی دادگستری و کارکنان این معاونت برگزار شد که به نوعی این جلسه به عنوان معارفه صورت گرفت که در آن دانیال هودرجی معاون فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه ضمن معرفی کارکنان فرهنگی به بیان اهم فعالیت های فرهنگی دادگستری استان در طول سال 94 پرداخت.

  حجت الاسلام فاطمی راد و محمدی نیز هدف از این بازدید را ارزیابی فرهنگی دستگاه قضایی استان کرمانشاه برشمردند که در آن نقاط قوت و ضعف مورد بررسی قرار خواهد گرفت که طبق برنامه های ابلاغی و پیشنهادی صورت گرفته است.

  در ادامه اعضا جلسه با حضور در سالن اجتماعات شهید بهشتی به بررسی و مشاهده اسنادی فعالیت های فرهنگی استان کرمانشاه پرداختند که طی آن تمامی اسناد اعم صورت المجالس، نظرسنجی برنامه های مختلف، فایل های تصویری، صورتحساب منابع مالی هزینه و جذب شده و مواردی از این دست مورد بررسی قرار گرفت و در اثنای این کار معاون فرهنگی دادگستری و کارکنان این معاونت به سوالات متعدد که از سوی گروه ارزیابی مطرح شد، پاسخ دادند.

  بازدید از امکانات و تجهیزات معاونت فرهنگی، بازدید از کلاس های قرآن ویژه ماه مبارک رمضان، شرکت در کلاس های عقیدتی- اخلاقی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و حضور در نماز جماعت دیگر اقدامات اولین روز گروه ارزیابی معاونت فرهنگی قوه قضائیه در استان کرمانشاه بود.

  دومین روز کاری گروه ارزیابی ، جلسه با اعضای هسته های جهادی و رابطین فرهنگی حوزه های قضائی استان کرمانشاه و همچنین مصاحبه با رابط فرهنگی شوراهای حل اختلاف آغاز شد.

  در ادامه آقایان فاطمی راد و محمدی با حضور در دفتر حمایت از حقوق زنان و کودکان، اهم فعالیت های این دفتر در سال 94 را مورد ارزیابی قرار دادند.

  جلسه اختتامیه نیز حضور در دفتر عدالت خواه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بود که به ارائه گزارش عملکرد معاون فرهنگی این دادگستری و نقاط قوت و ضعف آن در حضور ایشان پرداخته شد.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28119033
اکنون :
99